Vyhledávání

Kontakt

KOLÍK ROCK

+420 603 855 401

mikulcik@rostra.cz


10.2. Fašanky Francova Lhota

3.2.Myslivecký ples Léskovec

27.1. Myslivecký ples Bratřejov

20.1.Myslivecky ples Sehradice

13.1. Kapličkový ples Lužná

ROK 2017

25.11.Ples jezdecké federace Zámek Holešov

10.8. Lípa fest

20.5. Soukromá akce "50" Sehradice

25.2. "Fašanky" pohřbívání basy ve Francové Lhotě - Hasičský bigbít

Na tuhle sobotu, měli masek plnou Lhotu. Nelenili, zpívali možná trochu zívali. Od rána té slivovice bylo asi převelice. Sál se poté naplnil, každý svoje pivo pil. Tančili tam všeci spolu, z děla střelba "u sta hromů". Polednice, čarodějky, vodníci a jejich mřenky. Černoška to vedla, na závěr si klekla, poté ještě hekla.Všeci basu oplakali, na kerchov ju pochovali.Ve tři ráno plný sál, tančili by všeci dál. Hasiči to odpískali, do rána to uklízeli. Bylo to tam jak sa patří, jsů tam všeci asi bratři. Dostali jsme pochvalu, že hrajeme zábavu. Elišce moc děkujem, že nás všechny bleskla, je tam velmi hezká.

Vaši Kolíci

4.2. Myslivecký ples Leskovec

Myslím, že to vyšlo, hostů hodně přišlo. Hráli sme tu kdysi spolu, nedali jsme nikdy "botu". Všem jsme se líbili, v červnu jsme si slíbili. Na guláš se těšíme, v teple doufám zhřešíme. Nemyslím s tou v červené, raděj dáme točené :-). Tož ogaři , kde jste byli, cérek bylo v každé chvíli. Nakonec si zatačily, sa aj hezky pobavily. Důfám, že to v létě dáte, pořádně je rozdýcháte. Byla by to škoda, nezazpívat Gotta. Nebojte sa nekušů, jen trochu něhy za to chců.

Vaši Kolíci   

28.1. Myslivecký ples Bratřejov

Všechno bylo nějak nové,  kulturák se pochlapil, když dva miliony utratil. Škoda, že však ze strachu, akce jenom z doslechu. Bez plakátů je to risk, někam v noci dorazit. Nakonec to vyšlo, basák dostal "dýško". Divočáka, koloucha hodili jsme do auta. Bažanta, jak okrasu, dovezl si ze plesu. Ve tři jsme to zavřeli hezky jsme se pomněli.

Děkujeme Kolíci

 

21.1. Myslivecký ples Újezd u Val. Klobouk.

Všechno pěkně připravili, měli jsme tam hezkou chvíli. Pro Bivoje hazard, takového kance hodit nazad. Leošek tam také byl, s Markétkou si zatančil. Pytel zrní, to se hodí, určitě ne k zahození. Honza s pytlem pospíchá, slepicím ho rozmíchá.To jsme ještě nezažili, takovou to kratochvíli. Skáli si do náruče a já na to jenom čučel. U holek to milé bylo, když se jim vše zavlnilo i něco se objevilo. Kluci šipku předvedli, někde by je vyvedli. Předseda je sledoval, skokem všechny šokoval. Mládí vpřed a staří vzadu ? Ne, všichni jsou tu na pochvalu. Hezký ples a na něm živo, hýbalo se oběživo.

Děkujeme Kolíci

 

20.1. Rodičovský ples Vlachovice

Vlachovice, Vrbětice ještě, že ne Janovice "radši kulku do palice" říkalo se za "pitomce". Bylo by to zbytečně, muničák zel netečně. Žádný výbuch nehrozil, klid tam kolem všude byl. Vláda všechno vyřešila, v klidu všechno uklidila. V lese sice semtam mina, nebude to jejich vina. Na hřiby tam nechoďte, nepříjdete k úhoně. V kulturáku na návsi nechyběli školáci. Plno jich tam bylo, mnoho jich pak v noci snilo. Tolik holek pospolu, v noci měli pohodu. Polonézu tančili, rodičům se líbili. Myslím, že to vyšlo, na něco to přišlo. Ředitel se usmíval, na žáky se podíval. Od mala až po devítku zase je měl na pravítku. Je tojeho zásluha, nebyla to ostuda.  

Díky Kolíci

 

14.1. Myslivecký ples Sehradice

Tři pánové z kapely v Sehradicích dospěli. Vzpomínali na ty časy, když měli dobré hlasy a na hlavě ještě vlasy. Myslivci jídlo umí, všichni z toho hodně funí. Sehrazané s kastrůlkama, stáli frontu na divaka. V hospodě pivo dali, domů se pak odšourali. Příště přijďte všeci na ples, určitě to není za trest. Přesto nás tam bylo dost, nezbyla snad ani kost.

Díky Kolíci

7.1. Křesťanký ples Lužná

Po třetí jsme v Lužné hráli. Co k tomu říct? No velmi rádi :-). Slivka u vchodu, zaručila pohodu. Tombola tam velká byla, hlavní výhra fuč hned byla. Terka se hned předvedla, zpěv tam dobře odvedla. Amarant sál roztlesklal, dokonce i rozpískal. Nightwish by se radoval, kdyby tohle sledoval. "Měls mě trochu rád" se dalo, "boky jak skříň" se čekalo. "Beat it" také svorně, tančili tam všichni dvorně. Farář se omluvil, prý unaven trochu byl. Nedivme se v této době, není toho mnoho v normě. Motlitbu jsme všeci řekli, z mrazu jsme pak venku jekli. Ve tři ráno usínám, svoji paměť proklínám. Kytaru jsem nechal v kufru, panebože na tom luftu. Ráno celá bledá byla a hodně se orosila, no možná také podladila :-).   

Děkujeme za všechno, ať v novém roce šlape to.

Kolíci

21.12. Firemní akce Harley pub Otrokovice

Pěkná je ta hospoda, Harley pub je pohoda. Pivo domácí točí, na motorky všeci čučí. Zaměstnanci busem svážení, asi musí být vážení. Ředitel hned při proslovu hodnotil tam všechny spolu. Obraty chce povýšiti, trubek víc vyrobiti, Mexičany potěšiti. "Trubek" je tu všude dost, vyrobte snad radši most. Cenili se hlavně Ti, kteří psali paměti. Dědek se tam dobelhal, Kolíky na "Oříšky" pasoval. Jídlo bylo výborné, všechno hodně humorné. Zvukově to bylo prima, dělalo to dobré klíma.

Díky Kolíci

19.11. Ples České jezdecké federace Zlínská oblast - zámek Holešov

Na zámek se panstvo sjelo, na koně tam chválu pělo. Ceny si tam rozdávaly, koně všichni v hlavě měli. Celý zámek ožil, když tam každý požil. Róby hezké, cérky trochu dětské. Mamky to tam vylepšily, rozjely to v pravou chvíli. Svoje koně osedlaly, zbytek noci rajtovaly.Pohoštění jak na svatbě, trochu drahé v útratě. V sále trochu ozvěna, zvuk tak trochu bez jména. Hrali jsme tam samé pecky, hosté tancli skoro všecky.

Federaci ať se daří, ať to koním nezavaří. V listopadu jsme tam zpět, oslavíme koňský svět.  

Díky Kolíci

29.10. Hodová zábava Smolina

Krásně je tu na Valašsku, když jsme jeli na tu hračku. Podzimek už barví kraj, řekli jsme si, nežvaň a hraj. Kulturáček malinký, zvukově dost rozdílný. Lepší to bylo, když sto lidí pělo. Viktor jak "dělo" vylepšil si svoje tělo. Slivovice "zádveřská" ženská jedna nehezká :-). Tahali nás za rukávy, říkali že  jsme dobře hráli. Někdy kolem třetí ozvali se kmeti. Jednu sadu nakonec zazvoníme na zvonec, Tak se to i stalo něco nám to dalo. Když se změnil čas, hodinu vzal ďas. 

Mějte sa v té Smolině v té hezké krajině, tož ogaři nepíte, jak na Ukrajině.

Díky Kolíci

27.8. Svatba Pozlovice  

Pája a Ivča hezký to páreček připraví pro děti veselý dvoreček. Je to vždycky ku prospěchu, když jsou geny trochu z venku. Až z daleké Boleslavi ozdraví to Moravany. Děti budou chytřejší navíc ještě krásnější. Dobře se hraje, když lidi tančí, hezky se hrálo, když skotačí. Celá svatba hezká moc Wonderwall pokryla hezky noc :-). Děkujeme, za tu možnost, zahrát tuto píseň. Na Pohodě na pohodu zopáknem to někdy spolu.     

Díky
Kolíci

6.8. Nové Hrady - soukromá akce

Mám jedinou poznámku, bylo nám jak na zámku. Zámečtí jsou stále stejní, šikovní a zámku věrní. Přátelští tam všichni byli, když jsme svorně pivo pili. Programem nás provázel frajer, který vyzná se. Zpívání se povedlo, zívání to odvedlo. Už jsme skoro nevěřili, že si také napnem žíly. Frajer nás však uvedl, jeli jsme jak po ledu. Tak jsme to tam uzavřeli, pěknou chvíli spolu měli. Druhý den jsme probendili, před zámkem to oslavili. Upekli jsme klobásy, navíc kilo do krásy. Pivo k tomu nutné a tak nějak slušné.

Těšíme se zas, problémy ať vezmě ďas

Kolíci

12.8. Lípa fest

Z důvodů zdravotních problému hlavního pořadatele byla akce přesunuta na neurčito.

Přejeme brzké uzdravení

Kolíci

16.7. Svatba Pozlovice

Rockem třesoucí se Vizovice, zatím co jsme my rozpohybovali "Ogaru" Pozlovice. Tak jsme se tam zařadili mezi "hvězdy" postoupili :-). Hleděli na nás z plakátů Čechomoři z brokátu. Venku trochu mrholilo u "Ogary" teplo bylo. Po pár lidovkách čepení, nakonec i rockčení. Slivovice výtečná, nevěsta k ní byla netečná :-). S ženichem jsme pár kol dali, ostych jsme tak rychle sňali. Jsme to odehráli, děti si tam přitom hráli. I starší tančili, muziku chválili.. Mladí se bavili, nakonci křepčili.

Přejeme ať se daří, děkujeme

Kolíci

25.6. Svatba Trnava

Horko jak v Africe, ve stodole nejvíce. Krásný den jak ze žurnálu dali jsme si dobrou kávu. Vraníkem jsme horkost spláchli, slivovicí zpět natáhli. Manželata svorně, chovala se dvorně. Sólo jsme jim zahráli, pěkně jsme je zahřáli. Svatebčané před večeří  hráli fotbal o večeři. Vítězi i poražení najedli se bez zardění. Vraníkem to zapili a všichni se zas zpotili :-). U Vraníka tam to jede. Dvě tři akce v jeden čas, není na nic vůbec čas. S muzikanty odvedle dali jsme řeč, jak to jde. Přes Apostrof, Premier drželi jsme jednu notu "Nic není jak dřív, nic není jak bejvávalo :-). Shodli jsme se na jednom - hlavně když jsme zdraví, stále hrajem, veselo je nad našim krajem.

Přejeme vše nejlepší a děkujeme.

Kolíci

 

7.5. Oslava narozenin Vizovice

Moc teplo nebylo, trochu tam i fučelo. Hostů víc jak moc, jídla víc jak dost. Sele ještě teplé bylo, když se večer ochladilo. Cimbálovka hrála a slivovička hřála. Děkovačka od vnoučátek, naplnila "slz" kanálek . Bývalí to zaměstnanci, zahráli tam oslavenci. Rokárnu tam dali a někteří i poslouchali. Pak Harlejáci přijeli, při zvuku AC, to rozjeli. Rohatá mamička, rohy blikla na synečka. Rada přišla hnedka - nemáme Tě za dědka. "Jezdi radši na motorce, než na vozíku pro důchodce". Nakonec tam tihle draci, odvedli tu "teplou práci". Zatančili jako lesby, nesundali přitom vesty. Pak jsme chvíli zahráli, aby všichni nestáli. Předposlední program hořel, vítr přitom trochu skučel. Program se podařil, když srdce z ohně vytvořil. Půlka rychle zhořela, druhá si to užila. Potom volná zábava, potěšila skoro do rána.

Tak Ti přejem Zdeňku, ať si ze všeho vždy venku :-).

Kolíci

30.4.Svatba na Hvozdé

Jediná dcera se vdává, celá rodina ji mává. Jako u pricezny ze zámku, tím končili svou pohádku. Divadlo k tomu patřilo, dobře se tam tančilo. Slovenští dva muzikanti zrobili tam dobrů party. Ve dvojku zpívali, ve dvojku hráli, mělo to dobré grády. Nedivme se tomu, když jeden v opeře zpívá, pak každý na něj zíra. Druhý v surerstár uspěl a k tomu ještě dospěl. Mohli jsme si v jejich hraní, hezky užít tohle "svatbobranní". Jídlo, také výborné zákusky, povolovaly nám opasky. Slivovica s pivem ta nikdy neřešila druhý den. Však pěkné jste to měli, ve čtyři jsme jeli. Ať Vám všechno výchází a v životě vše se štěstím prochází.  

Vaši Kolíci :-)

 

20.2. Myslivecký ples Lužná

Ani jsme se nenadáli ve "víru vášní" jsme zas hráli. Cléra měla chorobu, dala si víkend v pohodu. Tak jsme ji s tím "bodli" nafotili fotky. Plný sál hned na začátku, plný parket od počátku. To se hraje, když se tančí. To se hraje, když se tleská, těšilo hrát i pro naše "děcka" :-).Všechno šlo jak po másle, v tombole nechyběly klobáse. Polreich by si pochutnal, kdyby guláš ochutnal. Do tří jsme to dali, pak už jsme se vzdali. Lužná je fakt výborná, vzbudili jsme kohouta :-).

Vaši Kolíci :-)

 

6.2. Fašanková zábava - pohřbívání basy Francova Lhota

Ve Francovce hospoda s přehledem celého národa. Začali jsme u krbu, nemělo to neduhu. Panovníci na stěně a mnoho haraburdí v zástěně. Je tam blízko na skály, ne však když jste ožralí. Až tam někdy pojedete, pozdravujte po výletě. V kulturáku začali, až když masky počaly. Průvodem nevídaným, s muzicírováním neslýchaným. Postupně se plnilo a hodně se tančilo. O půlnoci nastalo času, zakopat tu zdechlou "basu". Všeci truchlili, tubu pohřbili. "Panáček" četl žádosti, aby všecky radosti, nebyly si ku zlosti. Ke třetí jsme dohráli, dobré ráno  popřáli.

Vaši Kolíci :-)

23.1. Myslivecký ples Bratřejov

Plakáty jsme připravili, bojácnost jsme podcenili. Ani jeden plakát venku, možná jeden v šenku. Kolík v pravdě překvapen, když sál byl plně obsazen. K tomu samé hezké holky, navíc krásné půlky. Dechovky i Kabáti k tomu Sunrice Avenue, sál byl náš a celý můj :-). Těšíme se napříště, dobýt toto kolbiště.

Děkujeme

Vaši Kolíci   

16.1. Myslivecký ples Sehradice

Tady jsme se připravili, plakáty jsme rozvozili. Po předchozí kapele, srazili všeci "pantofle". Hraní bylo jedna radost, tleskali nám všichni "zadost". Jídlo také v pohodě, nenechali nic náhodě :-). Ve tři jsme to zabalili, poslední hosté to dopili. Asi jsme se líbili, pro příště si slíbili. 

Děkujeme

Vaši Kolíci

 

9.1. Kapličkový ples v Lužné

Trochu kluzko na vozovce, příjemný ples tak nějak v "kostce". Zatančili, dováděli, na zádech se povozily(ženy), hezkou chvíli spolu měli. Bůh k nám všem tam promluvil, hezky se tam vyslovil. "Začněte vždy u sebe, bude dobře na světě".

Děkujeme

Vaši Kolíci

Rok 2015:

18.12.Firemní akce Revika

Těžko tomu uvěřiti "Las Vegas" v takové řiti :-). Nejprve nás nakrmili, potom také napojili. Kouzelníci profici, nedali se chytiti. Herna plná hráčů a to žádných "sráčů". Nakonec jsme kulili na tu "kočku" na tyči. Tělo jako ze žurnálu, dál bych ji snad šálu. Nadoraz jsme všichni byli, míchané nápoje nezbyly. Někdo raději odjel, aby ostudu neměl. Jo dáme to v létě znovu, půjde to pro mnohé k duhu. "Dejavu" si dáme když tam posnídáme :-).

Děkujeme

Vaši Kolíci   

 

22.12.Firemní akce Ranč Kostelany

No to vám byla akcička, jak z divokého západu, honička. Samý kovboj u báru, zvětšoval tam útratu. Bičování, jako umění? Zajímavé jako řešení. Není vždy výhrou, střískati se jinou vinou :-). Díky, že jsme hráli v báru, ne jen  pro ty, co měli "páru". Nakonec žádná rvačka, žádný šrám. Jelínkův Ranč, dobyl si ten mač.

Děkujeme

Vaši Kolíci

28.11. Narozeniny Dolní Lhota

Hubky dupky šedesátka pro Jiřího žádná rána. Teprve je na startu, zatím v žádném restartu. S ženou plni optimismu, ať se daří futurismu.

Děkujeme, že jste se bavili, tančili a dobrým příkladem nám byli.

Vaši Kolíci 

17.10. Narozeniny Lužná

Marii do teď málokdo stačí. Chorvatsko s Valaškou otvírá, Chorvatsko s Valaškou zavírá. Slivovičky s náma dala, tož pěkně nás přivítala.Tango jak za mlada, vitalita od boha. Hasiči aj hokejisti nebuďte tak sebejistí, Marie vám ukáže velký díl své kuráže. V Lužné si jí važte, nenechte ji vlažně.

Děkujeme

Vaši Kolíci

3.10. Svatba Kašava

Tak to bylo u Kolíků. Zpěvačka a bubeník rozhodli se "u sta hromů" zase hezky spojit spolu :-). Zpěvačka jak ze žurnálu je s ní radost píti kávu. Bubenik to dotáh dál, k oltáři až do oblak. Kapelu jsme neznali, hezky se tam rozjeli. Želví domeček to rozbalil, pár flágů nám představil. Všichni si to užili, zespodu jsme fandili. Škoda by to byla, kdyby želví domeček skončil jako "kopeček" :-). Svatbovou si pohodu, přeneste až do domu.

Děkujeme

Vaši Kolíci

 

19. 9.  Svatba Bratřejov

To Vám byla paráda od rána až do rána. Veselosti bylo dosti, bylo tam i hodně hostí. Když se žení varhaník,

příjde tam i kostelník. Navíc "lordi" ze Slovácka, tam to není žádná cháska. Umí zpívat umí pít i tu robu protančit.

Tak Vám přejem do rodiny, ať jste v poho v každé chvíli.

Děkujeme

Vaši Kolíci

8.8. Akce Nové Hrady

Nečekejte žádnou nudu, když se objevíte v klubu. Není to klub traktoristů, ale pravých konzervatoristů.

To je panu čeládka, v muzeu kol zakrátko, měli draka drobátko. Večer v Řeckém divadle šlo to,

tam jak po "mydle". Originalní, fakt vše bylo a dobře to vše působilo. Kolík celou dobu, užíval si

ve všem shodu. Poslední jsme zbyli a nějaké flágy byly. Tančil celý klub, bylo nám dobře suď, jak

suď. U špekáčků dohodnuto, příští rok jak v tuto dobu. Zámeckým fakt patří čest, na to vemte pěst.

Děkujeme Kolíci

 

1. 8.  Svatba v Lípě

V letním parnu u jezírka tenisový kurt. Hogo-fogo společnost od Zlína až po Martin, nechyběl tu pěkný klín.

Mají to tam hezké dost, řekne jistě každý host. Pod mobilním hausem zpívali, tančili, také tam pěkně topili.

Ten co sele pekl, ten z toho "tekl". Sele stále syrové a jak podrážka gumové. Hygiena kulhala, když se vše mylo

hadrama. Jedna mušle pro všechny, zaručila úspěchy.

Děkujeme že jsme byli a s Vámi to oslavili

Kolíci   

 

25.7. Tradiční červencová noc na Trubiskách -Myslivci Pozděchov

Přes veškeré pochyby, Trubiska jsou bez chyby. Tradice se nezapře díky za vepře. Myslivci to mají zmákle všecko,

bavilo se i to poslední děcko. Trochu sprchy po desáté osvěžilo vzduch. Skalní zůstali do rána, byla to

fakt paráda.

Děkujeme všem

Kolíci 

18. 7.  Soukromá akce Horní Lhota

Vítáme mezi námi Honzo, ať Tě basa drží dlouho. Padesát zní basově a není to náhodně.

Přitvrď trochu muzičku, zatlač malou slzičku. Jedeš líp jak za mlada, což je velká výhoda.

Vše nejlepší

Tvoji Kolíci

26.06. Štěrkáč Otrokovice

Mnoho akcí dokola nebyla to výhoda. Kapely se snažily, ne moc se chytily. Nakonec nám zapršelo,

pořádajícím z toho horko bylo. Naštěstí jsme v poho byli a všichni si zatančili. Děkujeme Dalíčku

za tu Tvoji písničku. Stále Ti to dobře hraje ať se daří na Besedě.

Kolíci 

 

06.06. Chrastešov - Dětský den a kácení máje

Na Chrástu se dobře pilo. Pivo, hruška, cigárko opičák byl za krátko. Májka padla v okamžení,

nikdo nebyl v ohrožení. Večer oheň zapálili, zimu trochu popálili. Tančili jste hezky spolu, teplo

bylo no kdekomu :-). Ten co se cpal k mikrofonu, intonoval do půl tónu. Kamoši mu pomohli, tóny

však tam nedali. Příště radši bez mikráku, ať nechytneš po rypáku. Od těch co tě poslouchali

a svatou trpělivost s Tebou měli.  

Vaši Kolíci

30. 5. Chrámečné - kácení máje

Dětský den s parkurem, bylo toho moc. Do šesti se závodilo od sedmi pak bláto bylo.

Sprchlo a skoro vše prchlo. Skalní ale vydrželi, ráno do tří to až chtěli. S Karlem jsme to zapili,

podporu dětským dnům slíbili. Příště to snad výjde lépe, půjde všechno na planetě.

Vaši Kolíci

16.5.Soukromá akce "Vyhlídka"Luhačovic

Počasí jak ze žurnálu, ještě k tomu u cimbálu. Slivovice, víno, pivo samo se to oslavilo.

Půl století kytaristy to je zkušeností dosti. Celá akce v pohodě až na ten hokej v záchodě.

Kolíci 

25. 4.  Svatba sokolovna Slušovice

Za evropské money Sokolovna nezná hany. Všechno profi včetně vlohy pro řešení

požárů. Bez Čuby a bez Evropy, byly by tu jenom sruby :-).  Svatba hezká, kamarádská.

Děkujeme za všecko. Vaši Kolíci       

14.2.  Ples ZŠ Napajedla

Sokolovně pod radnicí nechybělo na tradici. Kolíci se představili první songy odpálili.

Ředitel ples zahájil, zábavu tím podpálil :-). Děti polónézku daly, všichni kolem hold

jim vzdali. Neuvěřitelné věci jsme viděli, když holky se švihadly cvičily. TV "Talent"

je ten krok, co chybí ještě udělat. Holky tím povzbudit a Napajedla tím proslavit :-).

Hrálo se nám výborně, parket plný dosti asi od radosti. V Napajedlích to fakt jelo

a párádní vše bylo :-).     

Vaši Kolíci

24.1.  Myslivecký ples Bratřejov

V Bratřejově v kulturáku myslivci se polepšili, dobré jídlo navařili. Svíčková jak od maminky, divočáček samá chuť.

Hezky jste nám zatančili, po třetí jsme ještě hráli. Nové pecky měly úspěch. Sestřička s blond hlavičkou, s rozevlátou

sukničkou poseděla popila a na ipce postel slíbila :-).

Vaši Kolíci

17.1. Maškarní ples Francova Lhota (10. výročí)

To jsme ještě neviděli, tolik maškar na maškarním. Od čerta až po karkulku, nasedli si na trojkolku. Pudl s hezkou prdelkou,

farář s hezkou modelkou. Mrkve přímo ze zahrádky, mniši co jim k tomu hráli. Svářeči i se svářečkou, svaříli kněžnu s její vlečkou.

Vyhlásili jsme to s Věrkou, ceny jsme rozdali s vervou. Vyhráli tak trochu všichni, aby příště lepší byli. Děkujeme za tu chválu,

tak snad někdy ve Lhotě, půjdeme tam i na kutě.

Vaši Kolíci

10.1. ples Lužná - Krásná akce s požehnáním. Motlitba tam nechyběla. Nakonec se i svíčka rozhořela. První Kapličkový ples

a nebude jistě poslední.

Vaši Kolíci

Archív koncertů 2014:

26.12. Vizovice Štěpánská Sokolovna - (taneční zábava s diskotékou Marka Tomana -radio Zlín)

Štěpánská tak trochu jinak. Marek zpíval hezky, bylo to jak z desky. Lidí přišlo dost, volejbalu pro radost. 

Vizovice slivovice, mělo akcí zase více. Kulturák byl za babku, snad nepodlehl úpadku. Každopadně je vždy

lepší, když je akce jedna větší. Lezeme si do zelí, je z toho jen zlobení. Všichni to maj za pár kaček, všude bylo

plno koček :-). Peníze se použily, hlavy horké z toho byly.

  Vaši Kolíci

18.12.Otrokovice-podniková akce

Pan ředitel podniku preferoval rockovou muziku. Sweet of mine child jsme nedali, ale jinak jsme se rozdali.

Obdiv i potlesk jsme sklidili. Dokonce letní bigbíty jsme smluvili :-). Na konci pak opruzoval týpek, co rád jazz.

Jazzem to však nebylo. Jazzem to skončilo. A to  nejspíš v jeho hlavě, když dál hrnul na své trávě.

Vaši Kolíci

 

6.9. Maglaiz Vizovice -Rybárna

Maglaiz posunuli, tím Kolíky odsunuli. Kytarista v dobré víře, užíval si v hezké díře.

Provance to byla. A hezky pěkně ho překvapila :-).

16.8. Luhačovice Nad Přehradou - (soukromá akce)

Svatba plná emocí. Jak se říká manželka hned od začátku staví muže do haptáku.

Program jede ostošest. Trochu počasí se kazí. Snad se nám to nepokazí. Hned mobily

jak štěnice přinášejí třenice. Nakonec se ve všem vyčasilo, tančilo a veselilo. Hodně pěkné

to tam bylo.

Vaši Kolíci

26.7. Vizovice Revika - (soukromá akce)

Kdo to slaví padesát? To snad ne, ta hezká třicítka? To se někdo má, když tak vypadá. Na Revice s Valentainem jelo to jak drátku

přesně podle Hromádků :-). Sešlost byla veliká, od lovce přes podnikavce až po budoucí to starostku :-).

Vaši Kolíci

 

21.6. Dolní Lhota KD - (soukromá akce)

Šedesátka to je věk, ať žije, každy toho nedožije. Slivovice tekla proudem. Čest oslavenci,

když drží krok a ještě pobízí. Kapela v a-mol s dcerou oslavence, už nemá šanci oba dva zvládnout.

Hezké, veselé a ráno bolavé.

Vaši Kolíci

 

13.6.Ublo hospoda "U Zemské osy" - kytarista Pavel(kurvadrátpadesát :-)) - (soukromá akce) 

Před třiceti lety v Uble, Kolíci jak nudle, hráli Whitesnake, v kupě. Jsem asi blbec, říkal si Hálovec,

když půjčoval nám stroje . Pod jevištěm pak celou sadu, Apostrof krčil hlavu.  Za velkého aplausu,chtěli

všichni Kolík znovu, znovu. Po třiceti v sobotu hrali, pili s noblesou. Kurva,drát byl zlatý hřeb,

ať se daří aj za sto let. Pěkně po svých přes Ubelské, hezké ranní putování, pak dopolední pospinkání :-)).

Pavlíku všechno nejlepší :-)

Tvoji Kolíci

 

7.6. Chrastešov u hospody (dětský den + kácení máje) - taneční zábava

Na zastávce zas jsme hráli, zima nebylo, piva nezbylo. Dětí jako smetí, hostů také dosti.

Majka padla od radosti nebo pilkou pomohli ji? Jaké překvapení další, tucet motorkářů si to při dvacáté třetí,

na Chrastešov palí. Překvapením není konec, ve dvě ráno samý ozbrojenec. Policie ve střehu udělala výpravu.

Skvělý bigbít se vším všudy a co hlavně, bez ostudy :-).

Vaši Kolíci 

 

31.5. Chrámečné u hospody (dětský den + kácení máje) - taneční zábava

Nepršelo, dobře nám tam bylo. Pivo,guláš,steak chutnalo nám všem. Asfaltový parket plný,

nebylo kde válet sudy :-). Hezky jste nás vytleskali, další  skladby hned jsme dali. Někdo pěšky,

někdo koňmo, nad ránem jsme měli dvojmo. Pak pod peřinou chrnění, při obědě bušení :-). 

Vaši Kolíci

 

17.5. Pozlovice - (soukromá akce)

nebýt těch malých tančících dětí na začátku, ani bychom neměli pro koho hrát :-).

Ještě, že se to po několika slivovicových kolech dobře rozjelo. Dechovky hrály prim,

nakonec ale i na AC/DC došlo. Dík za výborných několik lahví slivovice, kterými jste

nás podarovali.

Vaši Kolíci

 

16.5. Vizovice Valašský šenk - (soukromá akce)

Na šenku na šedesátce sice trochu málo místa, o to srdečnější skotačící publikum.

Po této akci je možné konstatovat, že "není malých podií" :-) Super Luďo. Hlavně

nezapomeň na 70, jak jsi kolem půlnoci sliboval :-).

Vaši Kolíci

15.3.Holešov - (soukromá akce)

Padesátku je dobré dobře oslavit, zvlášť když jsme hráli pro kamaráda Jardu.

Ať ti Jardo nikdy nedojde tvůj skvělý humor a dobrá nálada. jsem rád, že jsme se

dohodli za deset let na šedesátce :-).

Vaši Kolíci

26.4. Vizovice Revika - (soukromá akce)

Svatba jak má být. Krásně naaranžovaná, plná her jídla a pítí :-).

Ať Vám to vydrží. Bylo nám s Vámi fain.

Vaši Kolíci

25.1. Bratřejov KD - (myslivecký ples) 

- plný sál, výborná nálada, vynikající guláš :-)

- Všem moc děkujeme za podporu a těšíme se s Vámi za rok na tomto plese zase :-)

  Vaši Kolíci

18.1. Pozděchov KD - (myslivecký ples) 

- plný sál, výborná nálada, vynikající jídla :-)

- Všem moc děkujeme za podporu.

  Vaši Kolíci